Vergelijkingstabel Digitale Wijkinfrastructuur: Difference between revisions
Created page with "== Vergelijkingstabel Digitale Wijkinfrastructuur == Deze tabel vergelijkt de zes geanalyseerde platforms op hun aansluiting bij de behoeften van zorgzame gemeenschappen en Digital Integrated Community Care (D-ICC). === Algemene kenmerken === {| class="wikitable" |- ! Aspect !! RegiCare (AdSysCo) !! OZO Verbindzorg !! Gebied Online !! DeLori !! Digitale Dorpspleinen !! TimeSteps (Amulet) |- | '''Primaire focus''' || Professionele welzijnsdienstverlening || Netwerkzorg..." |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
== Vergelijkingstabel Digitale Wijkinfrastructuur == | == Master Vergelijkingstabel Digitale Wijkinfrastructuur == | ||
Deze tabel vergelijkt de zes geanalyseerde platforms op hun aansluiting bij de behoeften van zorgzame gemeenschappen en Digital Integrated Community Care (D-ICC). | Deze tabel vergelijkt de zes geanalyseerde platforms op hun aansluiting bij de behoeften van zorgzame gemeenschappen en Digital Integrated Community Care (D-ICC), gestructureerd volgens het [[NLZVE referentiekader]]. | ||
=== Algemene kenmerken === | === Algemene kenmerken === | ||
| Line 13: | Line 13: | ||
| '''Doelgroep''' || Professionals, vrijwilligers, cliënten || Cliënten, mantelzorgers, zorgverleners || Bewoners, organisaties, overheid || Woonzorglocaties, familie, vrijwilligers || Ondernemers, consumenten, verenigingen || Mantelzorgers, zorgvragers | | '''Doelgroep''' || Professionals, vrijwilligers, cliënten || Cliënten, mantelzorgers, zorgverleners || Bewoners, organisaties, overheid || Woonzorglocaties, familie, vrijwilligers || Ondernemers, consumenten, verenigingen || Mantelzorgers, zorgvragers | ||
|- | |- | ||
| '''Organisatievorm''' || B.V. || B.V. (B Corp) || Coöperatie U.A. || B.V. (Foxi Group) || Stichting + tech-partner | | '''Organisatievorm''' || B.V. || B.V. (B Corp) || Coöperatie U.A. || B.V. (Foxi Group) || Stichting + tech-partner || B.V. (Amulet) | ||
|- | |- | ||
| '''Schaal | | '''Schaal''' || Landelijk || Landelijk || Landelijk || Lokaal/regionaal || Lokaal || Regionaal | ||
|} | |} | ||
=== Functionele | === Functionele domeinen === | ||
Vergelijking per functioneel domein volgens het [[NLZVE referentiekader]]. | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! | ! Functioneel domein !! RegiCare !! OZO Verbindzorg !! Gebied Online !! DeLori !! Digitale Dorpspleinen !! TimeSteps | ||
|- | |||
| '''Communicatie''' || ★★☆☆☆ || ★★★★★ || ★★★★☆ || ★★★★★ || ★☆☆☆☆ || ★★★★☆ | |||
|- | |||
| ''Uitwisselen van informatie tussen actoren'' || RegiPortal, beperkte berichten || Berichtenmodule, videobellen, notificaties || Nieuwsbrief, berichten, cross-platform || Chatrooms, sociale interactie || — || Berichtenmodule | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Coördinatie''' || ★★★★★ || ★★★☆☆ || ★★★★☆ || ★★★★☆ || ★★☆☆☆ || ★★★★★ | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''Organiseren en afstemmen van activiteiten'' || RegiAct, RegiVervoer, RegiVrijwilliger || Afspraken, datumprikker || Activiteitenkalender, projecten || Doelenshop, activiteitenbeheer || Bezorgcoördinatie || Zorgagenda, taakplanning | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Documentatie''' || ★★★★★ || ★★★★☆ || ★★☆☆☆ || ★★★☆☆ || ★☆☆☆☆ || ★★★☆☆ | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''Vastleggen en beheren van informatie'' || RegiMaDi (cliëntdossier), RegiCRM || Documentdeling, digitale handtekening || Projectdocumentatie || Fotoalbums, herinneringen || Productcatalogus || Zorgdossier | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Monitoring''' || ★★★★★ || ★★★★☆ || ★★☆☆☆ || ★★☆☆☆ || ★★☆☆☆ || ★★☆☆☆ | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''Volgen van voortgang en resultaten'' || RegiRapport, RegiSignaal, effectmetingen || Thuismetingen, voortgang || GezondMeNu (in ontwikkeling) || Beperkte rapportage || Omzetoverzichten || Beperkte rapportage | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Matching''' || ★★★★★ || ★☆☆☆☆ || ★★★★☆ || ★★★★☆ || ★★★☆☆ || ★★☆☆☆ | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''Koppelen van vraag en aanbod'' || RegiMatch (vrijwilligers-hulpvragen) || — || Vraag & Aanbod (Laag 2), Stadmakers || Hulpvragen || Webshop-klant matching || Beperkt (binnen netwerk) | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Gemeenschapsvorming''' || ★★★☆☆ || ★★☆☆☆ || ★★★★★ || ★★★★★ || ★★★★☆ || ★★☆☆☆ | ||
|- | |- | ||
| '''Sociale | | ''Versterken van sociale cohesie'' || Via activiteiten, beperkt bottom-up || Zorgnetwerk (individueel) || Profielen, organisaties, plekken, sociale kaart || Sociale kringen, waardering, community || Lokale economie, sociale bezorging || Zorgnetwerk (individueel) | ||
|- | |||
| '''Besluitvorming''' || ★☆☆☆☆ || ★☆☆☆☆ || ★★★★★ || ★☆☆☆☆ || ★☆☆☆☆ || ★☆☆☆☆ | |||
|- | |||
| ''Gezamenlijke besluitvorming'' || — || — || Laag 4: collectief kiezen, stemmen, prioriteren || — || — || — | |||
|} | |} | ||
=== | === Gebruikersrollen === | ||
Welke gebruikersrollen worden primair ondersteund per platform. | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! | ! Gebruikersrol !! RegiCare !! OZO Verbindzorg !! Gebied Online !! DeLori !! Digitale Dorpspleinen !! TimeSteps | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Zorgvrager''' || ★★★★☆ || ★★★★★ || ★★☆☆☆ || ★★★★☆ || ★★☆☆☆ || ★★★★★ | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Mantelzorger''' || ★★★☆☆ || ★★★★★ || ★★☆☆☆ || ★★★★☆ || ★★☆☆☆ || ★★★★★ | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Vrijwilliger''' || ★★★★★ || ★★☆☆☆ || ★★★☆☆ || ★★★★★ || ★★★☆☆ || ★★☆☆☆ | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Coördinator''' || ★★★★★ || ★★★☆☆ || ★★★★☆ || ★★★★★ || ★★★☆☆ || ★★★★☆ | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Zorgprofessional''' || ★★★★★ || ★★★★★ || ★☆☆☆☆ || ★★★☆☆ || ★☆☆☆☆ || ★★★☆☆ | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Gemeenschapsbestuurder''' || ★★★☆☆ || ★☆☆☆☆ || ★★★★★ || ★★☆☆☆ || ★★★★☆ || ★☆☆☆☆ | ||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
=== | === D-ICC Alignment === | ||
Mate waarin de platforms aansluiten bij de principes van Digitaal Geïntegreerde Gemeenschapszorg. | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! | ! D-ICC Principe !! RegiCare !! OZO Verbindzorg !! Gebied Online !! DeLori !! Digitale Dorpspleinen !! TimeSteps | ||
|- | |||
| '''Gelijkwaardigheid''' || ★★★★☆ || ★★★★★ || ★★★★★ || ★★★★☆ || ★★★★☆ || ★★★★☆ | |||
|- | |||
| ''Faciliteert gelijkwaardige samenwerking'' || Één persoon, meerdere rollen || Alle betrokkenen op gelijke voet || Coöperatief eigendom, consent-besluitvorming || Iedereen kan bijdragen || Ondernemers gelijk zichtbaar || Alle zorgverleners kunnen bijdragen | |||
|- | |||
| '''Samen besturen''' || ★★★☆☆ || ★★★☆☆ || ★★★★★ || ★★★★☆ || ★★★★☆ || ★★★☆☆ | |||
|- | |||
| ''Ondersteunt gedeelde verantwoordelijkheid'' || Rapportage naar opdrachtgevers || Gezamenlijk netwerkbeheer || Collectief kiezen, vijfstappenmodel || Gemeenschappelijk organiseren || Lokaal eigenaarschap || Gezamenlijke planning | |||
|- | |||
| '''Sleutelprincipes''' || ★★★★☆ || ★★★★★ || ★★★★★ || ★★★★★ || ★★★★☆ || ★★★★☆ | |||
|- | |- | ||
| '' | | ''Bevordert nabijheid, vertrouwen, eigenaarschap'' || Vrijwilligers, lokaal vervoer || Directe communicatie, transparantie || Lokale binding, bottom-up || Sociale verbinding, waardering || Lokale economie, korte ketens || Regie bij zorgvrager | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Sociale basisinfrastructuur''' || ★★★★★ || ★★★★☆ || ★★★★★ || ★★★★★ || ★★★★★ || ★★★★☆ | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''Versterkt de sociale infrastructuur'' || Welzijnswerk, activiteiten, vervoer || Zorgnetwerken || Sociale kaart, organisaties, plekken || Community-building || Lokale voorzieningen behouden || Informeel zorgnetwerk | ||
|} | |} | ||
=== | === Technische interoperabiliteit === | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Line 87: | Line 107: | ||
! Aspect !! RegiCare !! OZO Verbindzorg !! Gebied Online !! DeLori !! Digitale Dorpspleinen !! TimeSteps | ! Aspect !! RegiCare !! OZO Verbindzorg !! Gebied Online !! DeLori !! Digitale Dorpspleinen !! TimeSteps | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Zorgkoppelingen (HIS/ECD)''' || ★★★★★ || ★★★★★ || — || — || — || ★★☆☆☆ | ||
|- | |||
| ''Specifiek'' || Nedap ONS, ZorgDomein || Nedap, Medicom, MediKIT || — || — || — || Beperkt | |||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Open standaarden (FHIR/NUTS)''' || ★★★☆☆ || ★★★★★ || ★☆☆☆☆ || — || — || ★★☆☆☆ | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''Specifiek'' || Via ZorgDomein || FHIR, medeoprichter NUTS || Yivi-ervaring || — || — || Beperkt | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Certificeringen''' || ★★★★★ || ★★★★★ || ★★☆☆☆ || ★★☆☆☆ || ★★☆☆☆ || ★★☆☆☆ | ||
|- | |- | ||
| '' | | ''Specifiek'' || ISO 27001, NEN 7510, ISAE 3402 || ISO 27001, NEN 7510, B Corp || AVG || AVG || AVG || AVG | ||
|- | |- | ||
| '''Data-eigendom''' || Leverancier || Leverancier || Coöperatie (leden) || Leverancier || Lokaal (stichting) || Leverancier | | '''Data-eigendom''' || Leverancier || Leverancier || Coöperatie (leden) || Leverancier || Lokaal (stichting) || Leverancier | ||
|} | |} | ||
| Line 108: | Line 126: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Platform !! | ! Platform !! Sterke domeinen !! Aanvullend nodig voor D-ICC | ||
|- | |- | ||
| '''RegiCare''' || | | '''RegiCare''' || Coördinatie, Documentatie, Monitoring, Matching || Besluitvorming, Gemeenschapsvorming (bottom-up) | ||
|- | |- | ||
| '''OZO Verbindzorg''' || | | '''OZO Verbindzorg''' || Communicatie, Documentatie || Coördinatie (activiteiten), Matching, Besluitvorming, Gemeenschapsvorming | ||
|- | |- | ||
| '''Gebied Online''' || | | '''Gebied Online''' || Gemeenschapsvorming, Besluitvorming, Matching, Communicatie || Documentatie (zorg), Monitoring (individueel) | ||
|- | |- | ||
| '''DeLori''' || | | '''DeLori''' || Gemeenschapsvorming, Communicatie, Coördinatie || Besluitvorming, Monitoring, open standaarden | ||
|- | |- | ||
| '''Digitale Dorpspleinen''' || | | '''Digitale Dorpspleinen''' || Gemeenschapsvorming, Matching (economisch) || Communicatie, Coördinatie (zorg), Documentatie, Besluitvorming | ||
|- | |- | ||
| '''TimeSteps''' || | | '''TimeSteps''' || Coördinatie, Communicatie || Gemeenschapsvorming, Besluitvorming, Matching (gemeenschapsbreed) | ||
|} | |} | ||
| Line 142: | Line 160: | ||
|- | |- | ||
| — || Niet aanwezig | | — || Niet aanwezig | ||
|} | |} | ||
| Line 151: | Line 167: | ||
''Versie: december 2025'' | ''Versie: december 2025'' | ||
[[Categorie:Digitale Wijkinfrastructuur]] | |||
[[Categorie:Referentiekader]] | |||
[[Categorie:Vergelijkingen]] | |||
Latest revision as of 19:24, 8 December 2025
Master Vergelijkingstabel Digitale Wijkinfrastructuur[edit]
Deze tabel vergelijkt de zes geanalyseerde platforms op hun aansluiting bij de behoeften van zorgzame gemeenschappen en Digital Integrated Community Care (D-ICC), gestructureerd volgens het NLZVE referentiekader.
Algemene kenmerken[edit]
| Aspect | RegiCare (AdSysCo) | OZO Verbindzorg | Gebied Online | DeLori | Digitale Dorpspleinen | TimeSteps (Amulet) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Primaire focus | Professionele welzijnsdienstverlening | Netwerkzorg en communicatie | Gemeenschapsparticipatie | Community-building woonzorg | Lokale economie / e-commerce | Mantelzorgcoördinatie |
| Doelgroep | Professionals, vrijwilligers, cliënten | Cliënten, mantelzorgers, zorgverleners | Bewoners, organisaties, overheid | Woonzorglocaties, familie, vrijwilligers | Ondernemers, consumenten, verenigingen | Mantelzorgers, zorgvragers |
| Organisatievorm | B.V. | B.V. (B Corp) | Coöperatie U.A. | B.V. (Foxi Group) | Stichting + tech-partner | B.V. (Amulet) |
| Schaal | Landelijk | Landelijk | Landelijk | Lokaal/regionaal | Lokaal | Regionaal |
Functionele domeinen[edit]
Vergelijking per functioneel domein volgens het NLZVE referentiekader.
| Functioneel domein | RegiCare | OZO Verbindzorg | Gebied Online | DeLori | Digitale Dorpspleinen | TimeSteps |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Communicatie | ★★☆☆☆ | ★★★★★ | ★★★★☆ | ★★★★★ | ★☆☆☆☆ | ★★★★☆ |
| Uitwisselen van informatie tussen actoren | RegiPortal, beperkte berichten | Berichtenmodule, videobellen, notificaties | Nieuwsbrief, berichten, cross-platform | Chatrooms, sociale interactie | — | Berichtenmodule |
| Coördinatie | ★★★★★ | ★★★☆☆ | ★★★★☆ | ★★★★☆ | ★★☆☆☆ | ★★★★★ |
| Organiseren en afstemmen van activiteiten | RegiAct, RegiVervoer, RegiVrijwilliger | Afspraken, datumprikker | Activiteitenkalender, projecten | Doelenshop, activiteitenbeheer | Bezorgcoördinatie | Zorgagenda, taakplanning |
| Documentatie | ★★★★★ | ★★★★☆ | ★★☆☆☆ | ★★★☆☆ | ★☆☆☆☆ | ★★★☆☆ |
| Vastleggen en beheren van informatie | RegiMaDi (cliëntdossier), RegiCRM | Documentdeling, digitale handtekening | Projectdocumentatie | Fotoalbums, herinneringen | Productcatalogus | Zorgdossier |
| Monitoring | ★★★★★ | ★★★★☆ | ★★☆☆☆ | ★★☆☆☆ | ★★☆☆☆ | ★★☆☆☆ |
| Volgen van voortgang en resultaten | RegiRapport, RegiSignaal, effectmetingen | Thuismetingen, voortgang | GezondMeNu (in ontwikkeling) | Beperkte rapportage | Omzetoverzichten | Beperkte rapportage |
| Matching | ★★★★★ | ★☆☆☆☆ | ★★★★☆ | ★★★★☆ | ★★★☆☆ | ★★☆☆☆ |
| Koppelen van vraag en aanbod | RegiMatch (vrijwilligers-hulpvragen) | — | Vraag & Aanbod (Laag 2), Stadmakers | Hulpvragen | Webshop-klant matching | Beperkt (binnen netwerk) |
| Gemeenschapsvorming | ★★★☆☆ | ★★☆☆☆ | ★★★★★ | ★★★★★ | ★★★★☆ | ★★☆☆☆ |
| Versterken van sociale cohesie | Via activiteiten, beperkt bottom-up | Zorgnetwerk (individueel) | Profielen, organisaties, plekken, sociale kaart | Sociale kringen, waardering, community | Lokale economie, sociale bezorging | Zorgnetwerk (individueel) |
| Besluitvorming | ★☆☆☆☆ | ★☆☆☆☆ | ★★★★★ | ★☆☆☆☆ | ★☆☆☆☆ | ★☆☆☆☆ |
| Gezamenlijke besluitvorming | — | — | Laag 4: collectief kiezen, stemmen, prioriteren | — | — | — |
Gebruikersrollen[edit]
Welke gebruikersrollen worden primair ondersteund per platform.
| Gebruikersrol | RegiCare | OZO Verbindzorg | Gebied Online | DeLori | Digitale Dorpspleinen | TimeSteps |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zorgvrager | ★★★★☆ | ★★★★★ | ★★☆☆☆ | ★★★★☆ | ★★☆☆☆ | ★★★★★ |
| Mantelzorger | ★★★☆☆ | ★★★★★ | ★★☆☆☆ | ★★★★☆ | ★★☆☆☆ | ★★★★★ |
| Vrijwilliger | ★★★★★ | ★★☆☆☆ | ★★★☆☆ | ★★★★★ | ★★★☆☆ | ★★☆☆☆ |
| Coördinator | ★★★★★ | ★★★☆☆ | ★★★★☆ | ★★★★★ | ★★★☆☆ | ★★★★☆ |
| Zorgprofessional | ★★★★★ | ★★★★★ | ★☆☆☆☆ | ★★★☆☆ | ★☆☆☆☆ | ★★★☆☆ |
| Gemeenschapsbestuurder | ★★★☆☆ | ★☆☆☆☆ | ★★★★★ | ★★☆☆☆ | ★★★★☆ | ★☆☆☆☆ |
D-ICC Alignment[edit]
Mate waarin de platforms aansluiten bij de principes van Digitaal Geïntegreerde Gemeenschapszorg.
| D-ICC Principe | RegiCare | OZO Verbindzorg | Gebied Online | DeLori | Digitale Dorpspleinen | TimeSteps |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelijkwaardigheid | ★★★★☆ | ★★★★★ | ★★★★★ | ★★★★☆ | ★★★★☆ | ★★★★☆ |
| Faciliteert gelijkwaardige samenwerking | Één persoon, meerdere rollen | Alle betrokkenen op gelijke voet | Coöperatief eigendom, consent-besluitvorming | Iedereen kan bijdragen | Ondernemers gelijk zichtbaar | Alle zorgverleners kunnen bijdragen |
| Samen besturen | ★★★☆☆ | ★★★☆☆ | ★★★★★ | ★★★★☆ | ★★★★☆ | ★★★☆☆ |
| Ondersteunt gedeelde verantwoordelijkheid | Rapportage naar opdrachtgevers | Gezamenlijk netwerkbeheer | Collectief kiezen, vijfstappenmodel | Gemeenschappelijk organiseren | Lokaal eigenaarschap | Gezamenlijke planning |
| Sleutelprincipes | ★★★★☆ | ★★★★★ | ★★★★★ | ★★★★★ | ★★★★☆ | ★★★★☆ |
| Bevordert nabijheid, vertrouwen, eigenaarschap | Vrijwilligers, lokaal vervoer | Directe communicatie, transparantie | Lokale binding, bottom-up | Sociale verbinding, waardering | Lokale economie, korte ketens | Regie bij zorgvrager |
| Sociale basisinfrastructuur | ★★★★★ | ★★★★☆ | ★★★★★ | ★★★★★ | ★★★★★ | ★★★★☆ |
| Versterkt de sociale infrastructuur | Welzijnswerk, activiteiten, vervoer | Zorgnetwerken | Sociale kaart, organisaties, plekken | Community-building | Lokale voorzieningen behouden | Informeel zorgnetwerk |
Technische interoperabiliteit[edit]
| Aspect | RegiCare | OZO Verbindzorg | Gebied Online | DeLori | Digitale Dorpspleinen | TimeSteps |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zorgkoppelingen (HIS/ECD) | ★★★★★ | ★★★★★ | — | — | — | ★★☆☆☆ |
| Specifiek | Nedap ONS, ZorgDomein | Nedap, Medicom, MediKIT | — | — | — | Beperkt |
| Open standaarden (FHIR/NUTS) | ★★★☆☆ | ★★★★★ | ★☆☆☆☆ | — | — | ★★☆☆☆ |
| Specifiek | Via ZorgDomein | FHIR, medeoprichter NUTS | Yivi-ervaring | — | — | Beperkt |
| Certificeringen | ★★★★★ | ★★★★★ | ★★☆☆☆ | ★★☆☆☆ | ★★☆☆☆ | ★★☆☆☆ |
| Specifiek | ISO 27001, NEN 7510, ISAE 3402 | ISO 27001, NEN 7510, B Corp | AVG | AVG | AVG | AVG |
| Data-eigendom | Leverancier | Leverancier | Coöperatie (leden) | Leverancier | Lokaal (stichting) | Leverancier |
Complementariteit en positionering[edit]
| Platform | Sterke domeinen | Aanvullend nodig voor D-ICC |
|---|---|---|
| RegiCare | Coördinatie, Documentatie, Monitoring, Matching | Besluitvorming, Gemeenschapsvorming (bottom-up) |
| OZO Verbindzorg | Communicatie, Documentatie | Coördinatie (activiteiten), Matching, Besluitvorming, Gemeenschapsvorming |
| Gebied Online | Gemeenschapsvorming, Besluitvorming, Matching, Communicatie | Documentatie (zorg), Monitoring (individueel) |
| DeLori | Gemeenschapsvorming, Communicatie, Coördinatie | Besluitvorming, Monitoring, open standaarden |
| Digitale Dorpspleinen | Gemeenschapsvorming, Matching (economisch) | Communicatie, Coördinatie (zorg), Documentatie, Besluitvorming |
| TimeSteps | Coördinatie, Communicatie | Gemeenschapsvorming, Besluitvorming, Matching (gemeenschapsbreed) |
Legenda[edit]
| Symbool | Betekenis |
|---|---|
| ★★★★★ | Uitgebreid / volledig aanwezig |
| ★★★★☆ | Goed aanwezig |
| ★★★☆☆ | Aanwezig |
| ★★☆☆☆ | Beperkt aanwezig |
| ★☆☆☆☆ | Minimaal aanwezig |
| — | Niet aanwezig |
Deze vergelijkingstabel is opgesteld in het kader van het project "Digitale Wijkinfrastructuur" en is beschikbaar onder de Creative Commons BY-SA 4.0 licentie.
Versie: december 2025
Categorie:Digitale Wijkinfrastructuur Categorie:Referentiekader Categorie:Vergelijkingen